wtorek, 22 września 2015

Jacques Pépin ... czyli ... życiowe przesłanieChciałam Wam dziś pokazać swoje nowe logo, które wymyśliła dla Szkatułki Cook Weronika Labisko, znana w świecie blogosfery projektantka, graficzka i blogerka.  Z Weroniką znam się od dłuższego czasu i nie wahałam się powierzyć jej tego odpowiedzialnego zadania.

A tak o sobie pisze Weronika: ..." Zajmuję się projektami graficznymi. Tworzę przede wszystkim dla kreatywnych blogerek i właścicielek małych biznesów, pomagając spełniać im marzenia o pięknej identyfikacji wizualnej dostosowanej do ich potrzeb oraz możliwości. Bo kto zrozumie lepiej kobietę niż druga kobieta? Projekt pięknego logo, dobór kolorystyki
i typografii czy przyciągająca uwagę wizytówka nie jest czymś, czego któraś kobietka nie może mieć! Wszystko to, a nawet więcej leży w zasięgu ręki! Wystarczy zajrzeć na www.weronikalabisko.pl . "

Otrzymałam od Weroniki pełen pakiet różnych gadżetów reklamowych - nie tylko logo, ale także banery, naklejki, nakładki na zdjęcia, a spostrzegawcze osoby mogły dostrzec już od kilku dni testową favikonę na blogu. Banery z logiem pojawią się przede wszystkim w pierwszej kolejności na Facebooku ponieważ blog czekają poważne zmiany ... ale o tym będę informować w terminie późniejszym.

Tymczasem przedstawiam Wam oficjalne logo Szkatułki Cook oraz moje motto ... słowa te wypowiedział kiedyś sam mistrz Jacques Pépin. Trafił w sedno i do mojego serca na zawsze :) Dlatego powtarzam za Mistrzem jak mantrę ...


Mam nadzieję, że zarówno logo jak i motto przypadło Wam do gustu i zaakceptujecie pozytywnie zmiany jakie zaistnieją na blogu oraz fanpejdżu Fb .

2 komentarze:

 1. Stworzyć dobre logo - proste, graficzne i mówiące wiele - to duża sztuka.
  Gratuluję zatem i czekam na zmiany na blogu :)
  A hasło jak najbardziej mi pasuje do Ciebie i Twoich przepisów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Joasia :) Zmiany nastąpią, ale wiesz, że to nie takie proste i nie tak szybko, to proces i trwa ... trwa... trwa. Logo, motto to jedna ze zmian :)

   Usuń

Bardzo dziękuję, że pozostawili Państwo swój komentarz. Wszelkie uwagi są mile widziane i czytane.
Mam nadzieję,że do zobaczenia :)